Serwer www – szybki i bezpieczny

Szybki i bezpieczny serwer na stronę www jest niezbędny dla nowoczesnych i innowacyjnych stron internetowych. Hosting www to fizyczna lokalizacja serwera strony internetowej na świecie. To miejsce, gdzie znajdują się wszystkie informacje, obrazki, filmy i inne dane składające się na witrynę. Głównym zadaniem administracji serwisu hostingowego jest dbanie o to by wszystkie dane były bezpieczne i nie ulegały utracie w przypadku awarii.

Dlaczego warto wybrać szybki i bezpieczny serwer na stronę www?

Oto kilka cech solidnej i niezawodnej usługi hostingowej w roku 2018:

  • łatwa i prosta instalacja,
  • dostęp do usługi cPanel,
  • pełny dostęp do płatności, faktur,
  • kompatybilność z WordPressem,
  • wysoka prędkość ładowania witryny,
  • niski czas oczekiwania na odpowiedź.

Bezpieczeństwo serwera powinny zapewniać zabezpieczenia anty-DDoS takie jak CloudFlare Global CDN, automatyczne backup-y, nie rzadziej niż co 30 dni oraz dodatkowe, autorskie rozwiązania ja R1Soft.

Monitoring i wsparcie

Każdy szybki i bezpieczny serwer na stronę www powinien być monitorowany przez automatyczny system. Wówczas na wypadek awarii, użytkownik powinien otrzymywać powiadomienie SMS, a administracja powinna od ręki naprawić zaistniałą usterkę. Usługodawcy w wielu przypadkach zapewniają 99,9% czasu działania (online), zatem nie powinno być to naszym zmartwieniem. W panelu administracyjnym często można znaleźć bazę danych z większością pytań i odpowiedzi dot. zakupionych usług. Dobra usługa hostingowa to także wsparcie techniczne przez telefon, e-mail oraz czat.

Sprawdź więcej na https://hostilla.pl/

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.