Warszawski Targówek. Znany i niedoceniany

Warszawski Targówek, to dzielnica, o istnieniu której słyszał praktycznie każdy. Bardzo często jednak jest to miejsce mniej pozytywnie oceniane, niż inne dzielnice Warszawy. Z jednej strony nie można się temu dziwić. Graniczący z Warszawską Pragą, położony w prawobrzeżnej części Warszawy, przegrywa bardzo często z popularnymi dzielnicami – Żoliborzem, Mokotowem i innymi. Niepotrzebnie, Targówek bowiem z wielu powodów, również jest wart uwagi.

Dzielnica mniej popularna a ciekawa

Wady tego miejsca, przy innym podejściu do tematu, są zaletami. Dzielnica leży z dala od popularnych dzielnic Warszawy, jest spokojniejsza, bezpieczniejsza, bardziej zielona i tańsza. Można to zauważyć choćby analizując ceny dostępnych na rynku nieruchomości. Zauważalne to jest bardzo na rynku nieruchomości wtórnych, ale widać to także przy mieszkaniach nowych. Mieszkania Targówek nowe, są dużo tańsze, niż mieszkania w innych dzielnicach Warszawy. Decydując się na zakup nowego mieszkania w tej dzielnicy, można więc wydać o wiele mniej, niż zakładaliśmy

Warto!

Zakup mieszkania to inwestycja na lata. Dobrze jest więc kupować lokal w ciekawym miejscu a przy okazji nie wydawać na zakup małej fortuny. Jeśli zależy nam na zakupie nowego mieszkania w Warszawie, Targówek jest dobrym wyborem. W tej dzielnicy z pewnością będzie nam się dobrze mieszkać. Ci, którzy mieszkają w tej dzielnicy wypowiadają się o niej bardzo dobrze, a to jest najlepszy dowód tego, że jest to fajne miejsce, warte naszego zainteresowania.

No Comments, Be The First!

Your email address will not be published.